Hledáte technologií, která spojila všechny výhody notebooků? Jsou to dotykové ultrabooky!

Dotykové ultrabooky patří na nejvyšší možnou příčku praktických a výkonných notebooků. Kdo již měl někdy tu čest s dotykovým ultrabookem jistě ví, že jejich znakem je především nízká hmotnost, tenký design a výkonná baterie. Takové vlastnosti oceníte zvláště u notebooku, který většina lidí používá pro práci či zábavu na cestách a v místech, kam by si klasický počítač asi těžko mohli vzít.

Dotykové ultrabooky jsou v každém případě revoluční kategorií ve vývoji moderní technologie. Dokázaly spojit všechny skvělé vlastnosti notebooků a vložit je do jednoho modelu. Díky tomu jsou dotykové ultrabooky praktickým, lehkým a výkonným přístrojem, který můžete bez zátěže vzít kamkoliv.

Další velkou výhodou, kterou dotykové ultrabooky přinášejí, je vysoká výdrž baterie, která je schopná bez problémů a při plném nabití vydržet více než pět hodin při maximálně zatíženém provozu. Mezi další kritéria, která jsou podmínkou pro označení, které mají dotykové ultrabooky, jsou nízká váha, která nepřesahuje dva kilogramy a tloušťka menší než 18 mm.

Další velkou předností je také odolnost, se kterou jsou dotykové ultrabooky téměř nezničitelné. Rozhodně to ale neznamená, že je budete vystavovat zbytečné zátěži, topit je, pálit je a čekat, že vydrží absolutně všechno. Odolnost moderních technologií je skryta ve schopnosti odolat klasickým pádům tedy nehodám, které se stávají běžně a bez úmyslu.

Jak je tedy vidět,speciální dotykové ultrabooky jsou ve všech případech a směrech velmi dobře vyvinuté a zabezpečené. Nyní si ke všem výhodám a zaopatřením ještě připočtěte dotykovou technologii, která je spojena s displejem ultrabooků. Díky tomu jsou dotykové ultrabooky mnohem praktičtější a jeho ovládání je mnohem jednodušší.

Je konec klasickým klávesovým zkratkám a dalším složitým procesům, které nám znepříjemňovaly ovládání notebooků. Jsou pryč i těžké a neskladné notebooky, které vážily mnohdy stejné jako klasický osobní počítač. Nyní tu jsou dotykové ultrabooky, které mají všechno změnit!

TOP 5 nejprodávanějších

Odkazy